West Balkan Gaming
Регистирајте се на форумот и уживајте во играта на West Balkan Gaming серверот
217.26.212.30:26029 Go Go Go ^_^ GL & HF
West Balkan Gaming
Регистирајте се на форумот и уживајте во играта на West Balkan Gaming серверот
217.26.212.30:26029 Go Go Go ^_^ GL & HF
West Balkan Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West Balkan Gaming

West Balkan Gaming
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Welcome to West Balkan Gaming =>>>217.26.212.30:26029<<<=

 

 Забелешки и критики за Админите

Go down 
+6
darko
Kiko
ConfusioN
REN1 [girlpower]
oWneD
ReNi*
10 posters
АвторПорака
ReNi*
Admin
ReNi*


Број на мислења : 19
Points : 86038
Reputation : 3998
Join date : 2009-06-08
Age : 29
Местолокација : Ohrid

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 6:07 pm

Овде може да ги пишувате сите забелешки за админите, како на пример имаше читер на сервер, админот си играше,си седеше спектатор, не правеше ниту слау, ниту кик...итн.
Вратете се на почетокот Go down
https://westbalkanpublic.macedonianforum.net
oWneD




Број на мислења : 7
Points : 129987
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: е да бееееееееее.....   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeСаб Јун 20, 2009 6:46 pm

Рени денеска а и другите денови на серверот има читери...И никој админ не оди во spec или некои админи замараат.........И се прават джекови зашто се админи......Или W1ck3d AcaDeMy *civil ни пцуе на сите и не прозива а после вика админ и вика дека ние сме пцуеле и ние јадеме kick Evil or Very Mad Evil or Very Mad А некои админи кога ке има читер го молат да згасне тој не гаси чит и тие не го банираат(админи кои имаат команда за бан)...И да не бегам од темава зато треба сите админи да имаат команда за бан....А MOKEN THE DOCTOR мене ме кикаше и викаше други админи да ме бан а јас немав чит Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ФАЛА ОДНАПРЕД!!!
Вратете се на почетокот Go down
REN1 [girlpower]

REN1 [girlpower]


Број на мислења : 17
Points : 173983
Reputation : 9999
Join date : 2009-06-08
Age : 29
Местолокација : Ohrid

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeСаб Јун 20, 2009 11:29 pm

смешки
Вратете се на почетокот Go down
https://westbalkanpublic.macedonianforum.net
ConfusioN




Број на мислења : 14
Points : 419958
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: zabeleski za nekoi admini   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 11:02 pm

имам пофалба до админот knf ' bre бидејќи цело време додека е на сервер е spektator и ги прати сумливите играчи
поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Kiko




Број на мислења : 40
Points : 620938
Reputation : 0
Join date : 2009-06-14
Местолокација : MKD/SK

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeПон Јун 22, 2009 9:18 pm

Океј фала за инфото..
Вратете се на почетокот Go down
oWneD




Број на мислења : 7
Points : 129987
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: abeeeeee   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 3:05 pm

Абе kNf ЗЛАТО е тој седит спектатор и банират читери ама не само читери и скилери xD..Мене ме банира а немав чит имам и демо ако сакате и плус тоа ми опцу еднаш ко игравме на dd2 и јас му реков ке те кажам на Рени дека пцуес и тој ми рече ми е гајле со сакаш речи и на Рени нема да ти поверува "хеххее"P.S СЕ ГЛЕДАТ СЕКО ДЕКА Е НАЈДОБАР АДМИН НЕ ЗНАЈТ ДА ПРЕПОЗНАЈТ ЧИТЕР И СКИЛЕР А ЗНАЈТ ДА СЕ КАРАТ И ДА ПЦУЕТ НА ИГРАЧИТЕ @@@@@@
Вратете се на почетокот Go down
ConfusioN




Број на мислења : 14
Points : 419958
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: d   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 10:09 pm

imam mnogu golema zabeleska za adminot civil
na Datum : 06.23
vreme : okolu 22:00
igravme 6 vs 5 i adminot civil pocna 3 rundi po red na site igraci slay da im dava
i rece '' sea Gajle mi e ke mi trgaat admin
Вратете се на почетокот Go down
darko




Број на мислења : 9
Points : 109989
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 1:00 am

Конфусион брат он му го дал сетинфото на брат му и он ви правел slay цело време!!!
Вратете се на почетокот Go down
Kiko




Број на мислења : 40
Points : 620938
Reputation : 0
Join date : 2009-06-14
Местолокација : MKD/SK

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 5:37 pm

И јас така разбрав,му дал сетинфо на брат му..цц неам зборови,а му верував на цивил јебига!!
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин




Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeНед Јун 28, 2009 12:54 am

НЕМОЈ ДА ЧУЈАМ ЗБОР ЗА kNf' bRE детето е легенда секоаш стои спец и нема некој Читер од него да не лапне БАН..... Cool Cool cheers
Вратете се на почетокот Go down
Kiko




Број на мислења : 40
Points : 620938
Reputation : 0
Join date : 2009-06-14
Местолокација : MKD/SK

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeНед Јун 28, 2009 3:08 pm

хехе,топ..значи иаме добра екипа админи affraid Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Kiko




Број на мислења : 40
Points : 620938
Reputation : 0
Join date : 2009-06-14
Местолокација : MKD/SK

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeПон Јун 29, 2009 5:44 pm

Иам критика за Овнед админот,сакам да кажам јавно дека не ги почитува админските правила околу серверот,ме навреди неколку пати со БОТ што мислам дека не е легално за админ..И играч што беше спек не го ни опомена со бели одма кик..Би требало да му се објасни како е/треба да се биде добар админ од страна на хед админите..ФАЛА однапред.
Вратете се на почетокот Go down
oWneD




Број на мислења : 7
Points : 129987
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: of more decava....   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeВто Јун 30, 2009 2:20 pm

Abe kiko a za tebe ne kazvis a??.....Ti mene n00b ko mi re4e ne pamtis ili samo lood se prajs a?.....I plus seko da ti kazam go kick zs go opomeniv da ne pcuet zs ke go kicknam zs pcuese na adminite "ne se najadovte lajna admini" - La!K!uX..........i posle pak pocna dzek da se prajt mi se zakanvese i jas go kick kako so re4e reni ako pcuet kick Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad A seko ti za tebe ne znajs da kazis so pcuese vcera na eden igra4 nz dali bese da ne steka ili da ne odi na B na dd2 nz so bese..........itn...A ti kiko od ko si admin spec nemas pojdeno :@ zato....
Вратете се на почетокот Go down
sh0wyyy

sh0wyyy


Број на мислења : 4
Points : 39994
Reputation : -2
Join date : 2009-07-09

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 12:27 am

Пофалби до сите админи. А критки немам до никој админ на серверот.
Вратете се на почетокот Go down
SuP3R_PoW3R

SuP3R_PoW3R


Број на мислења : 8
Points : 90991
Reputation : 1000
Join date : 2009-06-11
Age : 30
Местолокација : Ohrid

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 2:04 am

А пофалби за Кнф и Рени засега само нив ги ченам Laughing А забелешки за oWned многу кренат дечко и ако не се смени јас незнам мозе да изгуби админ а и да добије БАН на форум!!!
Вратете се на почетокот Go down
BURL3




Број на мислења : 15
Points : 189981
Reputation : 0
Join date : 2009-07-13

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 7:06 am

site go falite knf'bre i prodolzite da go falite. Ali knf smiri se so toa // ? oti ne sakam poveke da go gledam toa pred oci
Вратете се на почетокот Go down
Kiko




Број на мислења : 40
Points : 620938
Reputation : 0
Join date : 2009-06-14
Местолокација : MKD/SK

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 11:49 am

к тенкс
Вратете се на почетокот Go down
kNf ' bRE

kNf ' bRE


Број на мислења : 36
Points : 590944
Reputation : 1000
Join date : 2009-06-08
Age : 28

Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 12:35 pm

BURL3 site postoj so gi iam napraeno ( ko bef admin ) i sea ne sum i site postoj BANOJ gi pram so // zato so nemozam da gi brisam

sry...... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Забелешки и критики за Админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки и критики за Админите   Забелешки и критики за Админите I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Забелешки и критики за Админите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
West Balkan Gaming  :: Форум :: Забелешки,критики или пофалби за Админите-
Отиди до: